Stymen na zaburzenia wzwodu? – z forum abc…

Stosowanie na własną rękę tabl.  Stymen  na poprawędhea  wzwodu?                                                                                                                                          ryc.benbest.com

 

 

                                                                                            Odp. Jerzy Więznowski.
Jeśli są problemy ze wzwodem, to należy szukać ich przyczyny.
W wieku średnim, w jakim Pan jest, stwierdza się sporo czynników upośledzających ukrwienie penisa.
Niezdrowy tryb życia, np. nikotynizm oraz współistniejące schorzenia metaboliczne, np. zaburzenia gospodarki lipidowej (LDL, trójglicerydy) czy choroba nadciśnieniowa – to tylko przykłady…
Stosowanie preparatów bez konsultacji lekarza rzadko jest uzasadnione, choć szeroko i nader intensywnie reklamowane przez media, niestety…
Lepiej skorzystać z konsultacji lekarza seksuologa, samemu można się skrzywdzić – jeśli zaniecha się spojrzenia przyczynowego i pobiera się  “cokolwiek”,  bez uzasadnienia medycznego.
Hormony (Stymen) służą tylko do suplementacji, czyli uzupełniania niedoborów.A więc niedobór powinien być potwierdzony przez specjalistę.
Podsumowując: zaburzeniami wzwodu zajmują się seksuolodzy, zachęcam do odwiedzenia lekarza seksuologa w pobliżu miejsca zamieszkania.
Zapewne będzie to bardziej efektywne od Stymenu, gdyż androgen w w nim zawarty w niewielkim stopniu poprawia erekcję, działa bardziej na libido.

Wyjątkiem są stany niedoboru androgenów (testosteronu, dehydroepiandrosteronu DHEA), ale należy to potwierdzić medycznie.

Obowiązuje lekarska ocena całokształtu obrazu klinicznego, a nie tylko “suchy” wynik…

Stymen zawiera hormon (DHEA).

Osobiście jestem przeciwny dostępności hormonów bez recepty, bywa to broń obosieczna…
Pozdrawiam i życzę poprawy.

JW, seksuologia.org.pl

Autoterapia. Pyt. z Forum.

hammil post

 

 

  

  Jakie tabletki są dobre na wydłużenie  erekcji?

Mam pytanie, jakie leki trzeba użyć, by penis stał dłużej.

Pacjent z: Kępno

Odp.
Jerzy Więznowski
Zażywanie tabletek bez konsultacji z lekarzem może doprowadzić do skrzywdzenia się.

Jeżeli jest problem, to najlepiej odwiedzić lekarza seksuologa. Ale jeśli nie ma problemu, to lepiej nie ingerować farmakologicznie w tak intymną sferę.

Pozdrawiam. JW, seksuologia.com